Facebook

Seznam registrovaných 2018

 Registrace na 4. ročník Březinské 50 - BŘEPY

 

Juránková Kamila

Sláma Karel

Navrátilová Kateřina

Jiru Bohumil

Jiskra Jaroslav

Jílek Martin

Provazník Milan

Beneš Milan

Koutský Tomáš

Horák Jakub

Jílek Ladislav

Vejrychová Veronika

Tomšů Jan

Benko Jan

Benková Romana

Sejkora Karel

Houdek Jakub

Lopour Pavel

Holomek Jiří

Kříž Jan

Schuster Jan

Sláma Ladislav

Petr Jiří

Pavloň Roman

Novák Jan

Edlmanová Renata

Edlman Martin

Cvrk František

Cvrková Šárka

Forman Ladislav

Jukl Roman

Krištof Petr

Gottvald Jiří

Vyhlídal Michal

Vyhlídalová Lucie

Sádovský Michal

Chorvátová Žaneta

Toman Radek

Jureček Petr

Kašpárková Lucie

Balarinová Pavla

Kovářová Vlasta

Kovář Pavel

Kubešová Zuzana

Buchtová Lucie

Buchta Martin

Pecka Jakub

Luňáčková Petra

Mellerová Petra

Koutská Alena

Tomášková Klára

Hanyková Renata

Paclíková Eva

Štorek Milan

Hlínová Helena

Grofová Gabriela

 Neklapil Petr

Urbánek Adam

Strakoš Vít

Suchý Jiří

Oplištil Luděk

Peške Pavel

 Říha Tomáš

 Weisová Petra

 Vokulič Jan

 Marková Vladimíra

Marek Jan

Kaštánek Marek

Patera Michal

Kocourek Lubomír

Vysoký Vratislav

Kostyšynová Eva

Boštíková Hana

 Jandíková Mojmíra

Jandík Jan

Stejskalová Andrea

Jurča Petr

Kremeň Martin

Malovič Richard

Roušal David

 Kořínek Václav

Šanderová Šárka

Šandera František

Šanderová Dana

Krakovič Vojtěch

Motyčková Ivana

Myšková Klára

Votavová Šárka

Petruchová Hana

Dobeš Miroslav

Nouzovský Miloš

Schejbal Jiří

Sádovský Tomáš

Benešová Eliška

Beneš Jan

Schuster Roman

Měkotová Hana

Lazárek Tomáš

Dítě Viktor

Peškeová Martina

Bumbálek Jaromír

Weis Stanislav

Sedláček Radim

Dvořák Jakub

Herůdek Jiří

Vašíček Tomáš

Lopraisová Markéta

Hejtmánek Štěpán

Halouzka Karel

Dočkalová Dana

Lédlová Martina

Kadlec Tomáš

Krátký Josef

Trněná Kateřina

Lexová Hana

Olišarová Lenka

Petr Simon

Novák Jiří

Nádeníčková Olga

Havlíček Stanislav

Martínková Zdena

Navrátilová Petra

Hynek Jiří

Hurychová Jajka

Kmošková Ivana

Jakubcová Radka

Rybka Aleš

Kruit Eva

Kruit Michael

Krumpl Jaroslav

Pavlík Michal

Pokorná Barbora

Havlík Jiří

Brydl Josef

Hošek Tomáš

Hebelka Jarin

Macáková Martina

Bulva Petr

Kabrhelová Kateřina

Fialová Veronika

Danel Rostislav

Rybařík Jan

Šíchová Jana

Měšťan Václav

Botošová Lenka

Navrátil Bohumír

Číhal Jaromír

Beneš Martin

Gregoriades Tomáš

Andrlík Aleš

Andrlík st.

Procházková Tereza

Kohout Jakub

Pažourková Zuzana

Pažourková Eva

 

 

 

 

 

 

Akci sponzorují

        Pk LOGO zakladni RGB JPG      Akce se koná pod záštitou radního Pardubického kraje René Živného

 

                             Logo Peugeot a Kopecky vertikalne modre                        Manželé Kuncovi             LOGO Eva Pazderová                       image001        Zemědělské družstvo "Mezilesí" Telecí    ruzova varianta s okrajem

      Aleš Andrlík - včelař      3

                   



 

 
lcr logo ctverec
Akce Březinská padesátka - BŘEPA se koná na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně.
 
 
 

Závod pořádá

Obec Březiny

www.breziny.net

Vedení závodu

Michal Pazdera
Tel:
+420 608 416 830
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Registrace

Tel:
+420 608 416 830
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net